« Baltkom Radio :: Утро на Балткоме | Main | BICG :: Governance of State-owned Enterprises in the Baltic States »

Wednesday, 09 May 2012

Comments

Beverly

sveiki! es dzivoju Francijas dinivedos un ari velos redzet sos kanalus caur ineta starpniecibu. Vai tas ir iespejams? Un kā?Es redzu tikai tv3 tiešraidi ziņām un tas ir viss .vai tiešām nav nekadu iespeju redzet?P.S. Es veletos saņemt atbildi uz norādīto e-pastu! PAĻDIES!

Gatis Kokins

Beverly! Pašlaik internetā skatīties Latvijas TV kanālus ārpus Latvijas nav iespējams, jo to neparedz TV autortiesību ierobežojumi. Ja situācija mainīsies, par to noteikti varēs izlasīt presē!

Saloni

Pirms ņemiet Lattelecom optiku pēc piderezes saku, ka pēdējā laikā bremzē ārzemju nets, tad kad ir brīvdienas un vakari, jo visi kaut ko velk.LTK ārzemju truba =14 Gbits = 1750 MB/s, ar 100Mbits optiku var vilkt ar ātrumu 12.5 Mb/s, ja visi tā velk, tad pietiek ar 140 cilvēkiem, lai iztērētu visu ātrumu, ņemot vērā to, ka pie optikas ir saslēgušies entās štukas cilvēki, tad izdariet secinājumus paši.

Gatis Kokins

Saloni, tā par laimi ir novecojusi informācija: LTC ir vairāki jaudīgi starpsavienojumi, pie tam ne viss interneta trafiks ir ārzemju - galvenais IP trafiks ir no interaktīvās TV, kas noslēdzās LV.

The comments to this entry are closed.